Nadcházející události

 

O Bhútánu na festivale Evolution

s Lilií Khousnoutdinovou a Karlem Janečkem 

Zveme Vás na festival Evolution, kde pod jednou střechou najdete vše, co souvisí se zdravým životním stylem a osobním rozvojem; od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu a také velice zajímavé přednášky včetně té o Bhútánu, z kterého se nedávno vrátila Lilie Khousnoutdinová. Zakladatelka spolku přátel Bhútánu v ČR moderovala tamní literární festival a také provázela vizionáře, protikorupčního aktivistu a autora projektu Demokracie 21 a Prezident 21 Karla Janečka,  na setkáních s  významnými politiky, akademiky a duchovními představiteli země, s nimiž probírali systém volebního systému Demokracie 21 a konceptu Hrubého domácího štěstí. 

 V neděli 24.9. v 10:30 v hlavním sále Výstaviště Praha Holešovice

 

 

 

Měření indexu štěstí 

Inspirace bhútánským konceptem "Hrubého Domácího Štěstí" se přetavuje do reálné podoby i v ČR a na Slovensku. 

Nadační fond Šťastné Česko ve spolupráci s agenturou STEM je v procesu měření cca 150 indikátorů, které by nám mohli nastínit nejenom to, jestli jsou obyvatele našich krajin šťastní, ale hlavně ukázat, kde je prostor pro zlepšování. Protože pocit štěstí nesouvisí jenom s koupyschopností obyvatelstva, ale také např. s dostupností kvalitní zdravotní péče, úrovně vzdělání, čistotou životního prostředí,  s kvalitou potravin, se sociálními vazbami, s rodinnými vztahy, s začleněním do komunity, s osobními hodnotami a možnostmi jejich naplňování, a v neposlední řadě s spokojeností s vládou.

Podrobnější informace o měření indexu šťěstí v Čechách se dozvíme již brzy. 

 

 

 

 Přidejte se na cestu do Bhútánu v roce 2018 s Lilií Khousnoutdinovou!

Více na blogu: 
http://pratelebhutanu.cz/pridejte-se-na-cestu-do-bhutanu-v-roce-2018/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uplynulé události

 

 

 

Lilia moderovala bhútánský literární festival 2017!

Více na blogu: 
http://pratelebhutanu.cz/lilia-moderovala-bhutansky-literarni-festival-2017/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konference na podporu hrubého domácího štěstí 2017

Více na blogu:
http://pratelebhutanu.cz/konference-na-podporu-hrubeho-domaciho-stesti-2017/

 

 

Konference na podporu Hrubého Domácího Štěstí 2016

Naše první Konference na podporu Hrubého Domácího Štěstí se konala 18. května 2016. Byla to velmi úspěšná akce již se zúčastilo více než 600 hostů. Bylo nám ctí přivítat mnoho význačných řečníků včetně Deepaka Chopry. Kromě toho na konferenci odstartoval svoji činnost spolek Přátel Bhútánu v České republice.